Chcete koupit nebo prodat nemovitost?

Prodej či nákup nemovitosti je spojen s celou řadou administrativních úkonů, vyžadujících zkušenost a dobrou orientaci na trhu s nemovitostmi. Proto je vždy lepší se obrátit na realitní kancelář. Najít ovšem tu správnou, která beze zbytku splní vaše požadavky a představy, je mnohdy obtížné. Může vám ovšem pomoci společnost BABA TUMISE, s.r.o., která se o vše sama postará, takže vám ušetří mnoho času i nervů.

 

Co BABA TUMISE nabízí?

Její činnost se zaměřuje na pomoc všem zájemcům o koupi či prodej nemovitosti. Obrátit se na ni ovšem můžete také v případě, že potřebujete půjčit peníze, nebo konsolidovat své dosavadní půjčky. Princip této činnosti spočívá v tom, že společnost za vás hromadně osloví všechny vhodné společnosti. V případě půjčky to znamená banky, nebankovní společnosti i soukromé osoby. Pokud by vámi požadované prostředky nebyly dostupné, navrhne vám společnost jiné vhodné čerpání peněz.

 

Co je projekt LENDNOW CZ?

V rámci tohoto projektu společnost BABA TUMIS nezprostředkovává půjčky, ale dodává zájemcům o půjčky tipy na poskytovatele půjček. Zákazník si pak může sám vybrat z dodaných tipů ten subjekt, který bude nejlépe vyhovovat jeho představám. Vedle této činnosti nabízí také konsolidace půjček a v neposlední řadě usnadňuje zájemcům jak nákup, tak prodej nemovitosti.

 

Co je konsolidace?

Konsolidace půjček nebo úvěrů znamená sloučení více půjček do jedné. U jednoho úvěru jde o změnu jeho podmínek. V praxi to znamená, že zvolená banka předem splatí veškeré dluhy za vás, ale bude chtít, abyste jí všechno vrátili zpět. Částka, kterou budete splácet, bude složena ze všech dosavadních půjček, ale budete platit nižší úrok. Výhodou je rovněž přehlednost, neboť budete splácet pouze jednu půjčku. Projekt LENDNOW CZ vám vytipuje banky a nebankovní společnosti, které konsolidaci půjček nabízejí a z nich si vyberete tu, která bude nejlépe odpovídat vaším preferencím.

Nákup nemovitosti