Konsolidace půjček – sjednoťte vše do jedné!

Půjčka je pro mnoho lidí běžnou součástí života. Ať už si v pravidelných splátkách pořídíte nový mobilní telefon, notebook, vybavení bytu nebo si za půjčku renovujete a zařídíte bydlení, měsíční splátky jsou pro vás snesitelné, než zaplatit částku najednou. Co však, když se objeví hned několik věcí, vy si na vše postupně půjčíte a ve finále jsou celkové splátky vysoké a váš rozpočet zbytečně zahlcují a zatěžují. Jde to vyřešit k vaší spokojenosti? Platit měsíčně jen jednu splátku, která bude úměrná vaší finanční situaci, pomůže vám nežít od výplaty k výplatě.

Všechny půjčky v jedné

Konsolidace je jednou z možností, jak trochu ulehčit své finanční situaci a trochu si pomoci. Všechny půjčky se sjednotí do jedné, kterou budete měsíčně platit. Po sloučení mohou být nižší a to i o několik stovek, možná tisícovku. Společnost BABA Tumise s.r.o. je zprostředkovatelem pro LAND NOW CZ a osloví za vás celou řadu partnerů, což výrazně ušetří váš čas a také peníze. Půjčka je bez poplatků předem, půjčíte si tolik, kolik aktuálně potřebujete. Rychle, jednoduše a bez problémů. Půjčíte si na cokoliv – vybavení bytu, renovaci interiéru, nové auto, lednici a mnoho a mnoho dalšího.

Nákup nebo prodej

Půjčku máte vyřešenou, ale nyní podle vás přišel čas na nakup nemovitosti? Celý proces je poměrně zdlouhavý, je okolo toho spousta papírování, zajišťování, přepisů a ne každý se toho rád účastní. Necháte-li nákup na LEND NOW CZ, pak se nemusíte o nic starat. Zajistí vše za vás, najdou nemovitosti podle vašeho gusta, mají možnosti hypotéky, vše rychle, bez problémů. Není pro vás vhodný nákup, ale prodej nemovitosti? Chcete předat dál dům, byt, chatu nebo cokoliv dalšího? I zde vám firma umí pomoci, zajistit kupce, postarají se o celý proces a zajistí pro vás dobrou cenu.

Půjčka