Půjčka na vyplacení exekucí bez zástavy nemovitosti

V současné době má asi 900 tisíc lidí v ČR nějakou formu exekuce. A více než polovina z tohoto počtu má pak dokonce čtyři a více exekucí. Někdo se do exekuce dostane kvůli vlastní „blbosti“, někdo zase jenom nějakým nedopatření, u řady lidí je to ale díky jejich nespolehlivosti. To, že máte nějakou exekuci, ale nemusí nutně zaznamenat, že jste „nespolehlivý neplatič“. Přesto ale sehnat půjčku na vyřešení exekuce, není nic snadného.

Vyplňte si naší půjčka s exekucí online žádost a my za Vás oslovíme naše partnery, kteří se s Vámi spojí a situaci Vám pomohou vyřešit.

Vyplacení exekucí bez ručení nemovitostí

Standardně klientům nabízíme pomoc s vyplacením exekucí – tedy jakousi formu konsolidaci. Pokud nejsou vaše dluhy extrémně vysoké (tedy s ohledem na výši příjmu), pak poskytnuté finanční prostředky poukážeme přímo na účet příslušného exekutora. Tím bude vaše exekuce vyřešena a vy pak budete splácet pravidelné měsíční splátky nám. Není tedy potřeba ručení nemovitostí.

Co je potřeba k vyřízení půjčky na exekuce bez zástavy?

Dříve než vám budeme moci nabídnout konkrétní nabídku půjčku, potřebujeme znát základní informace. Tedy jak vysoké jsou vaše pohledávky. Jestli je to jedna exekuce nebo je jich více, a o jak vysokou částku se jedná. Velmi by usnadnilo, pokud máte k dispozici výpis z evidence exekucí (centrální evidence exekucí je na internetu viz https://www.ceecr.cz/).

Také potřebujeme znát vaše příjmy – v průběhu schvalování vás pak požádáme i o jejich doložení třeba potvrzením od zaměstnavatele, výpisem z bankovního účtu apod. Také potřebujeme vědět, kolik peněz byste si chtěli půjčit a na jak dlouhou dobu.