Víte co je to projekt LEND NOW?

Jedná se o projekt společnosti BABA TUMISE, s.r.o., který je určen pro všechny zájemce o prodej či nákup nemovitosti, o půjčky nebo konsolidaci půjček a úvěrů, tedy sloučení několika půjček do jedné. V případě prodeje či odkupu nemovitosti se vyplatí využít služeb některé realitní kanceláře. Pokud si nevíte rady, můžete využít projektu LEND NOW a společnost BABA TUMIS vám dodá tipy. Z této nabídky si pak sami vyberete tu, která bude nejlépe splňovat vaše požadavky.

 

Půjčky

Každý z nás se může dostat do finančních potíží. Nedostatek peněz se obvykle řeší pomocí půjček. Projekt LEND NOW nabízí půjčky bez poplatků a to tím způsobem, že za vás hromadně osloví všechny vhodné společnosti. V případě půjčky to znamená banky, nebankovní společnosti i soukromé osoby. Pokud by vámi požadované prostředky nebyly dostupné, navrhne vám společnost jiné vhodné čerpání peněz.

 

Konsolidace půjček

Tuto službu poskytuje řada bank i nebankovních společností. Pokud máte již několik půjček a ztrácíte přehled o jejich splácení, je pro vás konsolidace těchto půjček ideálním řešením. Rozhodně rozumnějším, než v případě platební neschopnosti žádat o další půjčku a vytloukat tak klín klínem. Tím se totiž řada lidí dostává do dluhové pasti, ve které hrozí exekuce. Princip konsolidace znamená, že zvolená banka za vás zaplatí dluhy, ale na oplátku jí budete muset všechno vrátit zpět. Splácení však bude jednodušší, neboť budete splácet pouze jednu částku sice složenou z dosavadních půjček, ale budete platit nižší úrok. Společnost BABA TUMISE v rámci projektu LEND NOW pro vás vytipuje banky a nebankovní subjekty, které tuto službu nabízejí a vy si z nich pro sebe nejvýhodnější.

 

Chcete prodat nemovitost?

Pak je pro vás ideálním řešením projekt LEND NOW, který vám poskytne tipy na realitní kanceláře. Na vás bude už jen vybrat tu pravou například na základě recenzí nebo zkušeností přátel či známých. Prodej nemovitosti tak budete mít usnadněn, ušetříte čas a nervy a rovněž eliminujete riziko zklamání na nejnižší možnou míru.

Půjčka